David Browni – Krayoni kanaldaja ja sisemist perekonda tervendava perekonstellatsiooni meetodi looja meditatsiooniõhtu 

David soovib meiega jagada spontaanselt poole aasta jooksul enda elus planetaarsete joondumistega kooskõlas lahti rullunud imelist sisemist teekonda, mis aitab tuua taeva maapeale(loe allpool olevat kirjeldust). Valmisoleku korral võite saada samade pühitsuste osaliseks. Järgnev Davidi tekst võib tunduda muinasjutuline aga räägivad ju kõik müüdid ja muinasjutud tegelikult sisemistest reaalsustest, mis välismaailma elutee mustreid loovad.  David kirjutab oma pühitsustest ja selle meditatsiooni sündimisest järgmist:

 “Umbes jõulude ajal meditatsioonis tundsin kuidas mu süda avaneb ja ma nägin ma oma ema. Sain aru kui raske oli olnud tema elu. Mu ema polnud minu jaoks just kõige kenam ja ma lapsena kartsin teda. Mul oli olnud tegu, et oma emale andestada. Sellel hetkel suutsin ma andestada talle kõik tema raevu ja vihapursked. Üllatuslikult ulatas ta mulle võtme.

Elu läks edasi ja unustasin selle seiga umbes kolmeks nädalaks.

Ühel päeval, kui ma jalutasin mereääres Cape Towni kandis, jõudis mulle kohale kui vastuolulised ja võimatud mõtted mul peas on. Sain aru, et on hullus mõelda kahte vastandlikku mõtet samal ajal. Siis aga tuli mulle meelde emalt saadud võti. See võti läks minu pähe ja hakkas avama minu meeles olevaid vasaku ja parema ajupoolkera vahelisi uksi. Oma raamatut kirjutades olin ma just jõudnud meie haridussüsteemini, mis treenib meie aju väga ühekülgseks. Tundsin sõna otseses mõttes kuidas loomingulisus/naiselikkus ja ratsionaalsus/mehelikkus minu ajupoolkerade vahel voolama pääses. See võti tegi minu palvel minu sisemaailmas veel palju asju, mida siin ei jõua jagada.

Siis tuli mulle mõte, et ka isal peaks minu jaoks võti olema ja isa andiski mulle hõbevõtme. Ema poolt antu oli kullast. Nüüd oli mul kaks võtit.

27 juunil olin ma 33 laiuskraadil ja lebasin lõunataeva all, kus minu peale paistsid Lõunarist ja Betlemma täht. Nägin meditatsioonis enda eest kivitahvlit või raamatut, mille peal olid needsamad kaks võtit ja taamal oli sissepääs taevasesse kuningriiki. Mul tuli endale ainult andestada üks lollus, millega olin hakkama saanud aastaid tagasi. Kui viimaks seda suutsin hüppasid need võtmed taevase kuningriigi ukse lukuaukudesse, uks avanes ja mina sattusin paradiisi vastuvõturuumi. Sealne energia oli hämmastav. Minu juurtšakra ja loometšakra olid ekstaasis. Ma nagu sünnitasin – energia liikus samaaegselt minu sisse ja minust välja. Siis tulid vaimsed juhendajad ja minu südamesse pandi seaduselaegas, mida veel sisse ei lülitatud. Krayon ütles seepeale, et varsti saavutad sa kristusteadvuse.

Möödus jällegi kaks nädalat. Ma osalesin ühel jooga- ja hingamisseminaril. Sel ajal olid Veenus ja Jupiter täiuslikult Kuuga joondunud ning sellest ajast on Kuu minu kolmandas silmas. Enne seda oli noorkuu minu ninajuurel ja seal Kuu kohal loojus Päike. Siis muutus Kuu pühaks graaliks minu nina ja ülahuule juures, kus karika alusteks olid Merkuur, Veenus ja Jupiter ning Saturn.

31. juulil Austrias Gratzis meditatsioonis nägin ma kuidas need võtmed avasid seaduselaeka ja laeka sees oli Päike. Sellel õhtul olin ma täielikus ekstaasis. Juhtus veel palju huvitavat – mida siin ei jõua ära rääkida. Krayoni järgi võtab minu kõrgem mina pragu üle minu keha üle.

Oma energiakeha näen ma praegu nii:

  • kroontšakras on kroon ja ka avanev lootoslill

  • kolmas silm – loe eestpoolt

  • kõritšakras on kaks roosi, roosa esindab armastavat ja valge puhast suhtlemist

  • südames on seaduselaegas, mille sees on päike

  • päikesepõimikus on planeet Saturn

  • teises tšakras on kaks madu, kes on sirutunud heeroldikepi ümber ja nande tiivad on minu õlgade juures

  • juurtšakras on Maa, meie kõigi ema.“