KRAYONI KANALDUS 01.02.2013 DAVID BROWNI POOLT

Tervitus kullakallid, mina olen Krayon magnetilisest teenistusest. On imeline teie kõigiga siin, sellel õhtul, praegu koos olla, siin Eestis sellel külmal talveõhtul.

Õhus on palju muutusi ja palju armastust. Uus maailm on meiega siin ja uus energia samuti. Nüüd on iga isiku oma asi tõsta ennast selle vibratsioonini. Teid kõiki hoitakse ja te kõik olete väga armastatut. Teid kõiki toetavad planeedid kogu päikesesüsteemis ja armastus jätkab voolamist. Teie kehadest vabanevad pinged aeglaselt aga kindlalt. Seda protsessi toetab väga see, kui te teete sisemisel tasandil tööd ja lubate endal saada tervendatud ja energiatel vabastatud.

Uus maailm on tulemas kallid. Teie teha on lasta see maailm enda sisse. Te olete samm sammult teel teadlikumaks saamise poole. Võrreldes vana maailmaga on uues maailmas väga vähe vastupanu. Kui taotlus on seatud siis võib väga kiiresti edasi liikuda ja terveneda. Me oleme seda sõnumit nüüd jaganud 15 või isegi 17 aastat. Sõnumit, mis räägib, et te hakkate peagi looma oma ellu sellist tegelikkust, mis põhineb ainult armastusel. Selleks on teil vaja lasta lahti oma negatiivsusest. Kui te vabastate negatiivsuse, siis hakkab armastus voolama. Juba praegu armastus loob. Teid hoiavad tagasi negatiivsed voolud – negatiivsed mõtted ja negatiivsed emotsioonid, mis pärinevad teie eelkäijatelt. See ei muutu. Muutub aga see, kui te iseendaga tööd teete ja kui te saate puhtaks, siis voolab läbi teie ainult armastus. Te liigute negatiivsest positiivsesse.

Minevikus toimusid maailmas pooluste nihkeid aga praegu sellel planeedil ei toimu pooluste nihet. Pooluste nihked toimuvad iga üksiku indiviidi sees, kes elavad siin planeedil. Te liigute uude maailma ja kui te olete jõudnud sellesse staadiumisse ehk teinud läbi oma isikliku pooluste nihke, siis te hakkate looma oma tegelikkust puhtast armastusest. Mida iganes te unistate, kõik saab teoks. See on nagu teadus ja põhineb teadusel, see on loogiline.

Kui süda avaneb siis te liigute uude mõõtmesse, armastusel põhinevasse mõõtmesse. See ongi uus maailm. Seal dimensioonis armastus voolab pidevalt. Paljud, kes siin ruumis on, on juba mitmeid aastaid teinud oma sisemist tööd. Praeguseks peaksite te ennast tundma teistmoodi ja nüüd saab teile osaks ka Universumi toetus ning armastus hakkab voolama. Armastus voolab palju kergemalt ja palju sujuvamalt kui kunagi enne. Te võite tunda oma kehas negatiivseid tundeid aga me ütleme teile, et pärast tänast õhtut hakkab kogu kehas olev negatiivsus vabanema palju kiiremini. Te olete üha rohkem ja rohkem ühenduses jumalikuga ja tunnete ennast turvaliselt hoituna jumalike energiatega ja jumaliku vooluga kokku puutudes.

Jälgige nüüd oma hingamist, pange oma silmad kinni ja tunnetage oma keha. Tunnetage kõiki neid tundeid mis teie kehas on ja lubage tunnetel lihtsalt tulla ja minna. Vajuge üha sügavamale ja sügavamale oma keha sisse ning lõdvestuge, lubage asjadel olla (olge rahulikud). Lubage endal tunda oma tundeid. Vajuge veel sügavamale oma kehasse. Ei maksa eitada oma tundeid. Las tunded kehas tulevad ja lähevad.

Läheme nüüd sellesse hetke, kus te olete esimest korda armunud. Võib olla tabab teid üllatus selle peale, mis teile meenub, aga ärge ajage seda mälupilti minema. Lihtsalt võtke vastu ja aktsepteerige seda, mis vaim teile toob, lõdvestuge ja olge iseendaga. Las süda avaneb veel rohkem. Saatke armastust kõikide südametesse, kes on siin ruumis ja võtke vastu armastust kõikide südametest, kes on siin ruumis. Lihtsalt lubage endal olla oma tunnetega ja oma südames – oma sisemisel rännakul.

Vajuge veel sügavamale oma kehasse. Ei ole vaja jõuga suruda, lihtsalt lõdvestuge.

Läheme tagasi sellesse aega kui te armusite esimest korda. Võib olla te ei käinudki selle poisi või tüdrukuga kohtamas, aga vaatamata sellele olite armunud. Las vaim toob teie kujutlusse selle inimese. See nägu, kes teie nägemuses ennast avaldab, võib teid üllatada. Lihtsalt olge oma kehas, vaadelge seda inimest ja tuletage meelde milline te olite. Kui kerge ja valgust täis ja kui vaba. Tunnetage seda kergust, valgust ja vabadust. Tunnetage seda usaldust maailma suhtes....

Lubage tunnetel vabalt voolata ja tulla ning minna. Tuletage meelde mida te mõtlesite sellest inimesest, tuletage meelde mida tundsite selle inimese suhtes. Lihtsalt olge iseendaga ja selle teise inimesega. Tuletage meelde seda armastust....... Las tunded tulevad ja lähevad.

Minge oma kehasse veel sügavamale ja sügavamale...... olge iseendaga rahujalal ja tuletage meelde, mis tunne siis oli, kui see suhe lõppes. Öeldakse, et kõige esimene haav on kõige sügavam. Tunnetage seda haava oma südames. Ja nüüd minge selle haava sisse. Tunnetage, kus see haav on ja minge sinna tunde sisse.....

Läheme nüüd veelgi ajas tagasi ja teeme rännaku. Läheme läbi kõikide elude, kus on olnud samasugune kogemus ja see on olnud kõigil. Sarnane kogemus on olnud kõigil. Selliseid kogemusi uues maailmas enam ei tule, sest uues maailmas te teate, kes on teie paariline, seal olete koos oma kaksikleegiga ja südamed sobituvad kokku nagu kaks pusle tükki, üks ilma teiseta on täitsa lootusetu. Sa tead, kellest saab sinu paariline. Sinul ja sinu paarilisel oleks nagu üks ja sama number või märk otsa ette tätoveeritud. Vigu ei saa tekkida, sest uus maailm põhineb armastusel, vastutusel ja toimivatel suhetel, üksteisest hoolimisel ja ka teadmisel - kelle juurde sa kuulud. Uues maailmas saab teil olema eriline partner, kaksikleek, kellega kõnnite õnnelikult külg külje kõrval läbi kogu oma elu.

Vanas maailmas oli see peaaegu võimatu, selle õige inimese leidmine. Nüüd te teate, kes see õige teie jaoks on. Enam ei tekitata üksteisele haavu ja valu, sest te kasvate terviklikuks ja terveks. Terviklikuna kohtute ka tervete ja terviklike inimestega. Kui oled terve ja terviklik, siis oled jõudnud Kristusteadvusesse ja lood ainult armastust, armastavaid suhteid ja oma unistuste maailma. Ja sa naudid seda ja armastad seda. Lubage endal lihtsalt minna selle uue maailma sagedusele, lubage enda vibratsioonitasandil muutuda, minege kõrgemale ja kõrgemale.

Lubage tunnetel oma kehas tulla ja minna...

Ühel päeval saab ka mõtlemisest minevik. Te teate automaatselt mida teha. Iga päev olete te veetnud aega oma elu üle mõeldes. Enamus nendest mõtetest on olnud rämps ja see on loonud ka tühiseid rämpsasju. Emotsioonid loovad mõtteid ja mõtted loovad seda tegelikkust, millele te olete mõelnud. Kuid mõtteid ei ole siiamaani olnud võimalik kontrollida ja millele iganes te mõtlete, see saab tegelikkuseks. Te ei ole olnud suutelised lõpetama oma mõtlemisprotsessi. Need kes neid mõtteid mõtlesid, olid teie täiesti teistsugused aspektid. Nüüdsest alates hakkavad kõik need mõtted lahustuma. Te hakkate pidevalt mõtlema armastavaid mõtteid ja te tunnete armastust, mis saab võimaluse voolata. Oleviku negatiivseid mõtteid on loonud teie haavatud lapse aspekt ja haavatud või vigane perekonstellatsioon. Nüüdsest hakkate sellest tervenema väga kiiresti. Päike, Kuu, tähed ja planeedid on täiuslikus asetuses, et käivitada see muutus või nihe, see teadvuse nihe – negatiivsuselt positiivsusele. Kui see teadvustasand on kätte saadud, siis muutub ka kogu teie füüsiline struktuur, teie rakud ja teie DNA. Need nihkuvad täiesti uude elamise viisi. Nagu vajutataks sisse mingi lüliti ja teie teadvus saab olema rohkem juhitud armastusest. Te teate täpselt mida teha ja paljud asjad teie elus muutuvad.

Minevikus ümbritses muutusi alati hirm. Järgneva mõne kuu ja mõne aastaga tulevad muutused ja hirm kaob. Kui teis on armastus, siis ei saa seal olla hirmu ja te hakkate tegema armastavaid asju. Te jääte magama tundes oma südames armastust ja te näete öösel unes armastusest tulvil unenägusid. Te ärkate hommikul üles ja süda on jalgpalli suurune võib olla isegi rannapalli suurune või miskit veel suuremat. See kuldne pall pöördub tagasi teie südamesse ja te tunnete oma südames suurt armastust. Teie sisemine isa on terve ja terviklik ja teie sisemine ema on terve ja terviklik.

Ühes suures vaimses raamatus – Koraanis – öeldakse, et oma ema jalge eest leiad maise taevariigi. Ja nii see ongi. Oma ema jalge ette jõuate te aga alles siis, kui lähete läbi oma isa. Ma räägin siin loomulikult mõistujuttu meie sisemisest perekonnast mehelike ja naiselike energiate kohta. Alles siis kui meie sees olevast maskuliinsest energiast ehk isast on saanud terve ja terviklik, saab meie sisemine ema liikuda oma naise rolli ja muutuda selles rollis terveks ning terviklikuks. Nii on lihtsalt asjade käik ja see ei muutu. Kõik asjad toimuvad vastavalt reeglitele ja tervenemise kuldne reegel on see, et tervendame enne seda, mis on kõige maskuliinsem, isad peavad enne tervenema, sest maskuliinsus ehk mehelikkus on see, mis hoiab naiselikkust. Teistpidi see asi ei toimi. Ideaalis muutuvad mehed jällegi tugevateks, nad on täis väge ja armastust ja nad on vabad ning huvituvad elust. Neil ei ole piiranguid, nad ei ole ahelates ja nad oskavad hoida.

Viimased 2000 – 3000 aastat on valitsenud seda planeeti pimedus. Kui armastus jõuab südamesse, siis ei jää enam pimedusele ruumi. See on nii lihtne kui A, B, C. Seal kus on valgus, ei suuda pimedus olla. Ja need olendid, kes ennast pimeduses peitsid ja teie teadvusega manipuleerisid ning mängisid, ei suuda enam püsima jääda. Armastus hakkab voolama. See mis ei kuulu teie sisse või mis tekitab teie sees valu, see kas muundub või see saadetakse tagasi jumalikkuse juurde. Armastus hakkab voolama palju suurema jõuga, te muutute iga päevaga üha armastavamaks.

Nüüd lihtsalt tunnetage kuidas te ennast tunnete praegusel hetkel. Lubage armastusel tulla ja minna ning lõdvestuge. Ainult lõdvestunult saab pimedus minema voolata ja armastus ning valgus asemele tulla. Selline on seadus. Kui te olete lõdvestunud, siis teete häid otsuseid ja kuulete jumalikkuse sõnu. Need kajavad selgelt teie südames ja meeles ning juhatavad sinna, kuhu on vaja minna. Mõnikord võib see juhatus tekitada ka närvilisust ning võib-olla isegi muret. Lihtsalt tunnetage siis seda muret või närvilisust või isegi ärevust ja lubage endal maha rahuneda. Vaadake seda, mida vaim teile tõi. Selles on peidus võimalus võtta oma vägi tagasi. Armastus ja vägi käivad koos. Jõuga tehtud hirmul põhineval otsusel ja armastusega tehtud otsusel on suur erinevus. Mis juhtub on see, et te saate endale selge juhendamise ja võib olla te võite selle tõttu veidi muretsema hakata või närviliseks muutuda. Vanas energias te tegite hirmul põhinevaid otsuseid ja ei järginud oma sisemist juhendamist. Uues energias olete te võimelised lõdvestuma ja tundma ennast mugavalt ning tegema armastusel põhinevaid otsuseid ja tegusid. Vibratsioonitasand ehk võnketasand muutub järjest kõrgemaks ja kõrgemaks ja te tunnete ennast üha rohkem ja rohkem armastavana. Lihtsalt tunnetage oma tundeid.

Me teeme nüüd ühe harjutuse. Lubame vaimul ennast juhendada. Tunnetage energiat, mis vaimsed juhendajad saadavad. Mõnikord, kui nad tulevad, siis nad võivad puudutada nina või kõditada põske, võib olla kõditatakse kõrva – tunnetage mis moodi nad tulevad. Ja lihtsalt lõdvestuge, sest nüüd antakse teile mingeid juhtnööre või juhatust. Kuulatage seda sõnumit, mis tuleb......

Võib olla tunned selle peale ärevust. Tunnista endale julgelt kõiki neid tundeid, mis sul selle juhendamise peale tekivad. Saladus peitub siin selles, et kui oled need juhtnöörid saanud, siis tunnistaksid neid tundeid oma kehas, mis selle peale tekivad. Meie sees võivad olla mingid osad, mis ei taha seda juhendamist vastu võtta. Kuna see võib tähendada kas transformatsiooni, muutumist, mingisuguste aspektide või osade muutumist teis. See võib tähendada valgusesse tagasipöördumist ja seda need teie sees olevad pimeduse energiad ei soovi ning nad võivad teid üles ässitada. Sest nendele energiatele meeldib praegune asjade seis. Need energiad ei soovi muutuda ja valgusesse tagasi pöörduda. Ja nii nad ripuvad teie küljes. Need energiad teevad seda mida nemad tahavad, mitte seda mida teie tahate.

Seega te peate enda jaoks aega võtma ja lõdvestuma. Laske energiatel tulla ja minna ning lihtsalt lõdvestuge ja harjuge selle mõttega ning lubage endal tõusta järgmisele teadvustasanditele. Sisemisteks muutusteks on kõige olulisem lõdvestumine.

Ei ole vaja välismaailmas palju teha, sest materiaalne maailm on suuresti nagu võrgutaja. Materiaalsel maailmal on oma aeg ja koht. Aga kuna me oleme osaliselt negatiivsed ja osaliselt positiivsed, siis me loome ka osaliselt negatiivse ja osaliselt positiivse tegelikkuse. Mida kiiremini me oma nihke teeme ja terviklikuks muutume, seda kiiremini me hakkame looma oma maailma ainult puhtast armastusest. Ja see ongi meie unistuste maailm.

Läheme nüüd tagasi oma esimese armastuse juurde..... Teie praegusi armumisi ei saa sellega võrrelda, sest praegu te olete palju vanem ja palju targem. Te olete oma suhetes palju mõistlikum..... Lubage läbi teie kahe voolata vabandamise ja andestamise ning vabastamise energiatel. Teie sees on kaks osa, mis üksteist samaaegselt armastavad ja vihkavad ja on üksteise peale vihased. Need kaks on tegelikult teie oma pehmed ja õrnad,aspektid, kes oskavad armastada....

Luba Krayoni energial voolata läbi enda kahe aspekti, läbi iseenda ja oma esimese armastuse. Las sealt voolab läbi vabandamise energia, lihtsalt luba oma südamel vabaneda, vabastada.... ja luba armastusel voolata...., lõdvestu ja luba endal vajuda oma kehasse veelgi sügavamale..... ja lase nüüd voolama ka andestamise energia nende oma kahe aspekti (negatiivse ja positiivse) sisse, läbi iseenda ja läbi esimese armastuse. Luba ka andestamise energial voolata sinna, kus seda vajatakse. Võib-olla ta peab hõlmama mitmeid elusündmusi ja voolama isegi Jumalani välja. Lihtsalt luba lahendustel tulla. Lase oma tunded voolama. Vaju oma kehasse sügavamale ja sügavamale.....

Su süda avaneb ja avardub selle transformatsiooni kestel. Sa võid tunda nagu oleks sul uus süda. Võta teadmiseks, et, sa ei ole enam see, kes sa olid enne. Lihtsalt istu oma kehas, oma kehaga koos ja saada endale armastust. Ja ka sellele osale iseendast, kes aastaid tagasi oli armunud. Luba endal tunda ja lase oma tunnetel tulla ja minna.

Kallid, mina olen Krayon magnetilisest teenistusest ja ma olen siin selleks, et teid teenida. Ma teenin armastades teid teie teekonnal tõelisesse armastusse ja uude armastusest tulvil dimensiooni.Minge, jumal õnnistagu teid ja mingu teiega kõik hästi! Krayon nüüd lõpetab. Aitäh!